početak NAJNOVIJE U Užicu se ni vikendom ne smanjuje broj inficiranih korona virusom

U Užicu se ni vikendom ne smanjuje broj inficiranih korona virusom

od Redakcija nedelje
1376 pregleda

– Užice – 56, Požega – 24, Prijepolje – 18, Čajetina – 12, Bajina Bašta – 6, Priboj – 6, Sjenica – 5, Arilje – 2, Kosjerić – 1 i Nova Varoš – 1 –

užički zavod za javno zdravlje

Od prethodnog izveštaja do danas COVID-19 je potvrđen kod 131 lica: Užice – 56, Požega – 24, Prijepolje – 18, Čajetina – 12, Bajina Bašta – 6, Priboj – 6, Sjenica – 5, Arilje – 2, Kosjerić – 1 i Nova Varoš – 1. Od početka epidemije do danas ukupno je potvrđeno 23726 slučajeva infekcije korona virusom (COVID-19) na teritoriji Zlatiborskog okruga.

UKUPNOMARTFEBRUARJANUARDECEMBARNOVEMBAR
Zlatiborski okrug2372635313004332863073581
Užice79681264967112923001065
Arilje2482470451181617418
Požega2454374381314538356
Prijepolje2383310202405606401
Priboj2318230251409687377
Bajina Bašta2167267197353755304
Čajetina1491294161222334229
Nova Varoš103085190151251165
Kosjerić73810613082133159
Sjenica695131748286107

Comments

comments

Povezani tekstovi

Napišite komentar

* Koristeći ovaj obrazac slažete se da podatke čuvamo i koristimo na našem sajtu.