početak NAJNOVIJE Danas 172 novoinficiranih koronom u Zlatiborskom okrugu

Danas 172 novoinficiranih koronom u Zlatiborskom okrugu

od Užička Nedelja
517 pregleda

– Užice – 58, Požega – 24, Prijepolje – 22, Bajina Bašta – 19, Čajetina – 12, Arilje – 10, Sjenica – 10, Priboj – 7, Kosjerić – 7 i Nova Varoš – 3 –

užički zavod za javno zdravlje

Od prethodnog izveštaja do danas COVID-19 je potvrđen kod 172 lica: Užice – 58, Požega – 24, Prijepolje – 22, Bajina Bašta – 19, Čajetina – 12, Arilje – 10, Sjenica – 10, Priboj – 7, Kosjerić – 7 i Nova Varoš – 3. Od početka epidemije do danas ukupno je potvrđeno 23443 slučajeva infekcije korona virusom (COVID-19) na teritoriji Zlatiborskog okruga.

UKUPNOMARTFEBRUARJANUARDECEMBARNOVEMBAR
Zlatiborski okrug2344335313004332863073581
Užice78551264967112923001065
Arilje2471470451181617418
Požega2406374381314538356
Prijepolje2356310202405606401
Priboj2305230251409687377
Bajina Bašta2146267197353755304
Čajetina1465294161222334229
Nova Varoš102785190151251165
Kosjerić73210613082133159
Sjenica680131748286107

IME SLUŽBE/ODELJ.Broj pregledanih
pacijenata
Broj prijemaBroj hospitali
ovanih
Broj pozitivnihNa respiratoruDnevna
bolnica
Otpust









1.OB Užice12820155144104530
2.Kovid bolnica

117112


4.DZ Užice363





5.DZ Kosjerić54





6.DZ Arilje183





7.DZ Požega138





8.DZ Priboj56





9.DZ Prijepolje88





10.DZ IOOB Sjenica62



56
11.DZ Nova Varoš24





12.DZ Bajina Bašta11701515091
13.DZ Čajetina109





14.OB Priboj16148888305
015.OB Prijepolje7571001
16.IOOB Požega10559590279
17.IOOB Nova Varoš001313003


1355444544321313749

Comments

comments

Povezani tekstovi

Napišite komentar

* Koristeći ovaj obrazac slažete se da podatke čuvamo i koristimo na našem sajtu.