početak NAJNOVIJE Danas 98 osoba inficiranih korona virusom

Danas 98 osoba inficiranih korona virusom

od Užička Nedelja
1087 pregleda

– Užice – 27, Priboj – 15, Bajina Bašta – 11, Arilje – 9, Prijepolje – 9, Požega – 7, Čajetina – 5, Nova Varoš – 5, Kosjerić – 5 i Sjenica – 5

užički zavod za javno zdravlje

Od prethodnog izveštaja do danas COVID-19 je potvrđen kod 98 lica: Užice – 27, Priboj – 15, Bajina Bašta – 11, Arilje – 9, Prijepolje – 9, Požega – 7, Čajetina – 5, Nova Varoš – 5, Kosjerić – 5 i Sjenica – 5. Od početka epidemije do danas ukupno je potvrđeno 26.224 slučajeva infekcije korona virusom (COVID-19) na teritoriji Zlatiborskog okruga.

BROJ POTVRĐENIH

Od početkaMARTFEBRUARJANUARDECEMBARNOVEMBAR
Zlatiborski okrug2622450033004332863073581
Užice88631757967112923001065
Požega2724558381314538356
Prijepolje2663468202405606401
Arilje2634619451181617418
Priboj2564340251409687377
Bajina Bašta2336409197353755304
Čajetina1636377161222334229
Nova Varoš1140110190151251165
Kosjerić85115613082133159
Sjenica813209748286107

Comments

comments

Povezani tekstovi

Napišite komentar

* Koristeći ovaj obrazac slažete se da podatke čuvamo i koristimo na našem sajtu.