početak NAJNOVIJE I danas veliki broj inficiranih korona virusom u Zlatiborskom okrugu, iako prilično manje nego juče

I danas veliki broj inficiranih korona virusom u Zlatiborskom okrugu, iako prilično manje nego juče

od Redakcija nedelje
699 pregleda
užički zavod za javno zdravlje

17. mart 2021. Od prethodnog izveštaja do danas COVID-19 je potvrđen kod 179 lica: Užice – 58, Arilje – 29, Prijepolje – 22, Požega – 19, Kosjerić – 11, Čajetina – 11, Priboj – 9, Bajina Bašta – 8, Sjenica – 6 i Nova Varoš – 6. Od početka epidemije do danas ukupno je potvrđeno 21874 slučajeva infekcije korona virusom (COVID-19) na teritoriji Zlatiborskog okruga.

16. mart 2021. Od prethodnog izveštaja do danas COVID-19 je potvrđen kod 249 lica: Užice – 74, Arilje – 55, Čajetina – 25, Bajina Bašta – 24, Priboj – 16, Požega – 15, Prijepolje – 14, Kosjerić – 12, Sjenica – 10 i Nova Varoš – 4. Od početka epidemije do danas ukupno je potvrđeno 21695 slučajeva infekcije korona virusom (COVID-19) na teritoriji Zlatiborskog okruga.

BROJ POTVRĐENIH SLUČAJEVAUKUPNOMARTFEBRUARJANUARDECEMBARNOVEMBAR
Zlatiborski okrug2187422393004332863073581
Užice7353845967112923001065
Arilje2240269451181617418
Požega2227237381314538356
Prijepolje2212195202405606401
Priboj2205156251409687377
Bajina Bašta1997169197353755304
Čajetina1353178161222334229
Nova Varoš100059190151251165
Kosjerić6876613082133159
Sjenica60065748286107

Današnji izveštaj iz bolnice o broju hospitalizovanih

IME SLUŽBE ODELJENJABroj pregledanih pacijenataBroj prijemaBroj hospitalizovanihBroj pozitivnihNa respiratoruDnevna bolnicaOtpust
1.OB Užice13533136124156127
2.Kovid bolnica141141
4.DZ Užice358
5.DZ Kosjerić65
6.DZ Arilje197
7.DZ Požega147
8.DZ Priboj96
9.DZ Prijepolje123
10.DZ IOOB Sjenica4046
11.DZ Nova Varoš28
12.DZ Bajina Bašta106697010
13.DZ Čajetina122
14.OB Priboj6674740012
15.OB Prijepolje0240000
16.IOOB Požega14667650214
17.IOOB Nova Varoš0155000
1437544364161512943

Comments

comments

Povezani tekstovi

Napišite komentar

* Koristeći ovaj obrazac slažete se da podatke čuvamo i koristimo na našem sajtu.