početak GRADSKAHRONIKACRNA HRONIKA U Užicu uhapšena 2 lica zbog droge

U Užicu uhapšena 2 lica zbog droge

od nedelja
7,1K pregleda

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Užicu, u okviru akcije „Gnev“, uhapsili su B. P. (32) iz Užica, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija i neovlašćeno držanje opojnih droga.

Policija je, u saradnji sa Bezbednosno-informativnom agencijom, u stanu B. P. zaplenila ručnu bombu, mačetu, nož, kao i tablete sa liste psihoaktivnih supstanci i vagicu za precizno merenje.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.

zatvor za nasilnike u užice

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Užicu, u okviru akcije „Gnev“, uhapsili su M. H. (61) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršila krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.

Policija je u pretresu stana osumnjičene pronašla manju količinu materije za koju se sumnja da je amfetamin.

M. H. je određeno zadržavanje do 48 sati i ona će, uz krivičnu prijavu, biti privedena nadležnom tužilaštvu.

Comments

comments

Povezani tekstovi

Napišite komentar

* Koristeći ovaj obrazac slažete se da podatke čuvamo i koristimo na našem sajtu.