početak NAJNOVIJE 118 lica inficiranih koronom u Zlatiborskom okrugu

118 lica inficiranih koronom u Zlatiborskom okrugu

od Užička Nedelja
960 pregleda

– Užice – 32, Bajina Bašta – 27, Priboj – 17, Prijepolje – 14, Požega – 9, Nova Varoš – 8, Arilje – 4, Kosjerić – 3, Čajetina – 3 i Sjenica – 1 –

užički zavod za javno zdravlje

Od prethodnog izveštaja do danas COVID-19 je potvrđen kod 118 lica: Užice – 32, Bajina Bašta – 27, Priboj – 17, Prijepolje – 14, Požega – 9, Nova Varoš – 8, Arilje – 4, Kosjerić – 3, Čajetina – 3 i Sjenica – 1. Od početka epidemije do danas ukupno je potvrđeno 15766 slučajeva infekcije korona virusom (COVID-19) na teritoriji Zlatiborskog okruga.

Ukupan broj potvrđenih od početka epidemijeBroj potvrđenih od 01.01.do 27.01.2021.Broj potvrđenih u DECEMBRUBroj potvrđenih u NOVEMBRU
Zlatiborski okrug15766289163073581
Užice525397323001065
Priboj1738374687377
Prijepolje1725351606401
Bajina Bašta1542296755304
Požega1532271538356
Arilje1410155617418
Čajetina963207334229
Nova Varoš715125251165
Kosjerić45771133159
Sjenica4316886107

Comments

comments

Povezani tekstovi

Napišite komentar

* Koristeći ovaj obrazac slažete se da podatke čuvamo i koristimo na našem sajtu.