početak NAJNOVIJE 84 novoinficiranih u Zlatiborskom okrugu

84 novoinficiranih u Zlatiborskom okrugu

od Užička Nedelja
836 pregleda

– Užice – 29, Požega – 12, Bajina Bašta – 10, Priboj – 9, Prijepolje – 8, Čajetina – 8, Kosjerić – 5 i Arilje – 3 –

užički zavod za javno zdravlje

Od prethodnog izveštaja do danas COVID-19 je potvrđen kod 84 lica: Užice – 29, Požega – 12, Bajina Bašta – 10, Priboj – 9, Prijepolje – 8, Čajetina – 8, Kosjerić – 5 i Arilje – 3. Od početka epidemije do danas ukupno je potvrđeno 15104 slučajeva infekcije korona virusom (COVID-19) na teritoriji Zlatiborskog okruga.

Ukupan broj potvrđenih od početka epidemijeBroj potvrđenih od 01.01.do 21.01.2021.Broj potvrđenih u DECEMBRUBroj potvrđenih u NOVEMBRU
Zlatiborski okrug15104222963073581
Užice501473423001065
Priboj1660296687377
Prijepolje1645271606401
Požega1468207538356
Bajina Bašta1452206755304
Arilje1382127617418
Čajetina939183334229
Nova Varoš67484251165
Kosjerić44660133159
Sjenica4246186107

Comments

comments

Povezani tekstovi

Napišite komentar

* Koristeći ovaj obrazac slažete se da podatke čuvamo i koristimo na našem sajtu.