početak NAJNOVIJE 86 novih infekcija koronom u Zlatiborskom okrugu od juče

86 novih infekcija koronom u Zlatiborskom okrugu od juče

od Užička Nedelja
661 pregleda

– Užice – 35, Prijepolje – 13, Požega – 12, Čajetina – 10, Sjenica – 5, Priboj – 4, Bajina Bašta – 3, Nova Varoš – 3 i Arilje – 1 –

Prethodnog izveštaja do danas COVID-19 je potvrđen kod 86 lica: Užice – 35, Prijepolje – 13, Požega – 12, Čajetina – 10, Sjenica – 5, Priboj – 4, Bajina Bašta – 3, Nova Varoš – 3 i Arilje – 1. Od početka epidemije do danas ukupno je potvrđeno 13308 slučajeva infekcije korona virusom (COVID-19) na teritoriji Zlatiborskog okruga.

ukupan broj potvrđenih od početka epidemijebroj potvrđenih u NOVEMBRUbroj potvrđenih u DECEMBRU
Zlatiborski okrug1330835816307
Užice444510652300
Prijepolje1433401606
Priboj1412377687
Požega1313356538
Bajina Bašta1274304755
Arilje1269418617
Čajetina787229334
Nova Varoš603165251
Kosjerić390159133
Sjenica38210786
R.BROIME SLUŽBE
Odeljenja
Broj pregledanipacijenataBroj prijemaBroj hospitalizovanihBroj pozitivnihNa respiratoruDnevna
bolnica
Otpust









1.OB Užice1283023322819630
2.Kovid bolnica

133128


4.DZ Užice341





5.DZ Kosjerić53





6.DZ Arilje205





7.DZ Požega119





8.DZ Priboj150





9.DZ Prijepolje134





10.DZ IOOB Sjenica46





11.DZ Nova Varoš56





12.DZ Bajina Bašta194316140451
13.DZ Čajetina109





14.OB Priboj151584845011
015.OB Prijepolje06150001
16.IOOB Požega8765530501
17.IOOB Nova Varoš021717007


1558635635242410151

Comments

comments

Povezani tekstovi

Napišite komentar

* Koristeći ovaj obrazac slažete se da podatke čuvamo i koristimo na našem sajtu.